MSN site ekleme

MSN bildiğiniz üzere microsoft’un sitesi. Ve MSN search ve LIVE search ile google ile yarışmaya çalışıyor. Büyük bir çoğunluk tarafından kullanılan windows işletim sistemlerinde msn live arama motoru default olarak yani üzerinde kurulu olarak geliyor. Bu itibarla MSN arama motoruna site eklemek çok önemli bir durum.

Sitenizi live search’e eklemek için http://search.msn.com/docs/submit.aspx?FORM=WHWL sayfasını kullanmalısınız.

Genel olarak, MSNBot, Internet’teki çoğu sayfayı bulabilir. Bununla birlikte, siteniz Live Search’te görünmüyorsa, adresi (URL) siz de ekleyebilirsiniz.

MSNBot sitenizdeki diğer sayfaları bulmak için giriş sayfanızdaki linkleri izleyeceğinden, tüm sayfalarınızı tek tek eklemenize gerek yoktur.

https://www.ekleme.net/arama-motorlari/googlea-site-eklemek.htm linkinde içerik açısından google için anlattıklarımız aynen MSN için de geçerlidir. Ancak şunu da ifade etmeliyiz ki, Live Search; Sayfa taramalarında, arama motoruna eklenme süresinde ve tarama sıklığında henüz google kadar başarılı olunmadığı bir gerçektir.

Bu yazı Arama Motorları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

MSN site ekleme için 2 cevap

  1. Bay WordPress der ki:

    Merhaba, bu bir yorumdur.
    Bir yorumu silmek için, yönetim paneline giriş yapın, ve yazılar için yapılmış yorumları görün. Orada yorumları düzenlemek ya da silmek için tercihler mevcuttur.

  2. magazin der ki:

    msn okadarda önemli değil bence.. ama yinede eklemekte yarar var magazin

Yorumlar kapalı.