Firma ekleme dizini

Çeşitli firma dizinlerine firma ekleme Yeni Türk Ticaret Kanunu tarafından web sitesi oluşturma zorunluluğunun bir neticesi olarak karşımıza çıkmakta. Çünkü bir firma sitesini yapmanın yanısıra onun internette de tanıtımını yapmak neredeyse zorunlu hale geldi. Zira firmalar bu şekilde aranırlık ve bulunurluklarını arttırabilmekte, arama sonuçlarında öne çıkma rekabeti gün geçtikçe önemli hale gelmektedir.

Gerek internetin daha tercih edilen bir iletişim aracı olması ve gerekse TTK.’nun şeffaflık ilkesi gereğince firmalara sitelerini ekleyebilecekleri, adreslerini duyurabilecekleri dizinlerin de önemi arttı. Bu yazıda size bu kapsamda tanıtabileceğimiz bir site olarak çeşitli iş ve sektör kategorileri ile dikkati çeken www.firmalari.biz firma ekleme dizinini seçtik.

Firmalari.biz dizininde neredeyse her sektöre hitap eden bölüm ve alt bölümler mevcut. Şu an için kategori sayısı alt kategoriler ile birlikte toplam 99.

Türk Ticaret Firmarı başlıklı site kolay kullanımı ve geri link (karşılık link) istememesi avantajları. Bu karşılıksız firma ekleme dizini  pagerank değeri ise şu an için PR2. Ancak veritabanında şimdilik fazlaca site olmaması, karışık olmayan sade tarzı ileride önemli firma dizinlerden olacağını göstermekte.

Bu nedenle zorunlu tutulmasa da firma ekleme bölümünden firmalarınızı eklerken, firmalari.biz linkini sitenize eklemenin, sitenizin dizine kabul edilme şansını arttıracağını öngörerek, dizin henüz çokça rağbet görmeden firma ekleme talebinde bulunmanızı tavsiye ederiz.

Firmalari.biz dizininin sektörlere göre sınıflandırılmış kategori listesi:

Önemli not: Sitemizin firmalari.biz sitesiyle bir bağı yoktur. Bu nedenle firma ekleme istekleriniz için buraya değil, firmalari.biz sitesinin ilgili kategorisine müracaat ediniz.
Bu yazı Dizinler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.