Sitelerim dizini

Internette sıkça gezilen ve çokça aranan, el altında bulunmasında fayda bulunan web sitelerini listeleyen www.sitelerim.biz dizini genel bir dizin. Sitelerim.biz de site eklemek için ideal bir genel dizin.

Sitelerim .biz dizininde oldukça fazla bölüm ve alt bölüm var. Yazıyı yazdığımız şu anda kategori sayısı 129. Tabi bunlar alt kategoriler ile birlikte toplam sayı. İlk bakışta ise görünen kategori 15 olarak düzenlenmiş sitede, birçok konu hakkında bölüm oluşturulmuş.

Kolay kullanımım ve geri link istememesi avantajları. Ayrıca pagerank değeri şu an PR2 olsa da veritabanında çok fazla site olmaması, kalabalık olmayan sade tasarımı ileride önemli dizinlerden olacağına delalet.

Bu itibarla zorunlu olmasa da site ekleme bölümünden sitenizi eklerken linkini sitenize eklemenin, sitenizin dizine kabul edilme olasılığını arttıracağını hatırlatarak, fazlaca rağbet görmeden site ekleme talebinde bulunmanızı öneririm.

Sitelerim.biz dizininin Genel kategorileri:

Bu yazı Dizinler kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Sitelerim dizini için 4 cevap

  1. dmoz’a sitemi ekleyemiyorum neler yapmalıyım

    • admin der ki:

      Öncelikle sitenizdeki cümlelere bakınca birçok benzer cümle kullanan site gördüm. DMOZ, insanlık için önem taşıyan, bilgi içeren siteleri kabul ediyor. Bence daha yeni ve farklı cümleler ve yazılar yazmalısınız. Ayrıca DMOZ a site kayıt işlemi malesef uzun bir süre beklemeyi de gerektiriyor. Siz sitenizi geliştirmeye ve ÖZGÜN yazı ve BAŞLIKLAR atmaya devam edip, bir taraftan da kaliteli dizinlerden, sitelerden link almaya çalışın. Zaten bunları yaptığınız takdirde emsallerinizle rekabet edebilecek düzeye geleceğinizden, DMOZ’a kayıt olmak zorunluluğu da hissetmeyeceksiniz. DMOZ sizi zaten bulur ve ekler.

  2. magazin der ki:

    katılıyorum bende.. DMOZ a girmek kolay değil okadar.. kolay olsa bi anlamı olmaz zaten.. magazin

  3. buraları siteyi nasıl ekleriz

Yorumlar kapalı.