Filme alt yazı ekleme

Filme alt yazı ekleme programları :

Video dosyalarına veya filmlere alt yazı nasıl eklenir diye merak ediyorsanız işte size bu konuda yardımcı olabilecek programlar ve açıklamaları. Not: Filme alt yazı gömme programları olarak bilinen bu yazılımları kullanma sorumluluğu tamamen size ait olup, öncelikle backup (yedek) almanızı, sonra alt yazı ekleme işlemlerini yapmanızı öneririz.

Seçenekler :

1- Movie Subtitler

Bu altyazı ekleme programı elinizdeki filmlere alt yazıları gömmek ve tek  video haline getirmek için geliştirilmiş ücretsiz bir programdır.

Bu şekilde .sst, .txt, .STL, .sub veya .srt gibi altyazı dosyalarına gerek olmadan kendi video oynatıcınız üzerinden filmleri alt yazıları ile izleyebilirsiniz.

Hatta video oynatıcısı üzerindeki karakter fontları ile ilgili problemleri bile düzelten Movie Subtitler dönüştürme işlemleri ile bu  problemleri dahi düzeltebilirsiniz.

Altyazıları film dosyalarına eklemekte çok faydalı ücretsiz bir yazılım olan Movie Subtitler, Altyazı dosyalarını direkt olarak video dosyaları ile birleştirmeye yarar.

Eksi yönleri : AVG anti virüs ile çakışma yapabilir ancak, AVG korumasını geçici olarak kapatırsanız sorun çözümlenir. Diğer taraftan kısmen Türkçe karakter problemi olmasına rağmen sade bir yazılım.

Program yazılımcısına ait siteden Movie Subtitler indir…

2- Womble Easysub

Videolara ve filmlere alt yazı ekleme yazılımı olan Womble Easysub programı ile alt yazılar ekleyebilir veya silebilir veyahut üzerilerinde düzenleme yapabilirsiniz.

CD, MPEG veya DVD içerikleri üzerinde kullanılabilen, alt yazı editörü olarak tanımlanabilecek programın zaman barı aracılığı ile alt yazıları tam tamına uygun yerlere yerleştirebilirsiniz. Tüm dilleri destekleyen, ana dil dosyasını çeviri olanağı sağlayan yazılımın istediğiniz dile kolaylıklarla çeviri özelliği bulunmakta olduğundan çeşitli Türkçe karakterleri de eklemek olanak dahilinde.
Üretici sayfasından indirme linki

3- TsMuxeR (Transport Stream muxer)

SmartLabs firması tarafından üretilen, oldukça küçük boyutlu TsMuxeR yazılımı, ücretsiz film alt yazı ekleme programıdır. TsMuxeR alt yazı entegrasyon programı Windows XP/2000/98 windows 7, 8, win 10 işletim sistemleri ile uyumlu ve sorunsuz bir şekilde kolayca çalışır.
Doğrudan İndir

Bu yazı Program kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.