Chrome Browsera Sık Kullanılan Siteleri

Chrome Browsera Sık Kullanılan Siteleri Ekleme

İnternette dolaşırken hoşumuza giden bazı siteler olabiliyor. Daha sonra bu siteler ile ilgili tekrar bir yazı yada bilgi okumak istediğimizde internet sitelerinin kalabalıklaşması dolayısı ile doğal olarak bir çoğunun ismini hatırlayamıyor veya hatalı hatırladığımızdan dolayı önemli gördüğümüz blog yada portallara ulaşamayabiliyoruz.

Bu konuyla ilgili olarak en yaygın kullanılan Internet sunucusu olan Chrome da sık kullanılan yada sizin için önemli olan sayfaları kolayca browser üzerine ekleyebilirsiniz.

 

Öncelikle belirtmek isteriz bu uygulama ekstra bir program yada yükleme gerektirmemektedir bir çok Browser da olduğu gibi 1 tuşla kolaylıkla yapılabilmektedir.

Öncelikle belirtelim ki bunu uygularken en sık ziyaret ettiğiniz siteleri tutmanızı öneriyoruz aksi taktirde Browser çubuğu doldukça bulmakta zorlanmaya başlarsızın. Yada browser çubuğunda kategori dosyaları oluşturarak sınıflandırarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Chrome a site Ekleme

  1. Browserı açtıktan sonra ilgilendiğiniz sayfada olmanız gerekmektedir.
  2. Açık olan sayfada sağ tarafta yıldız şeklinde bir işaret göreceksiniz.

    Chrom sık kullanılan ekleme

     

  3. Bu yıldızı tıkladığınızda size site adının ne olacağını ve klasör yeri olarak nereyekayıt etmek istediğinizi soran kutucuk gelir. Hiç bir şey seçmeden kaydet i tıkladığınızda otomatik olarak chrome browser üzerine kayıt eder.

    Chrom sık kullanılan ekleme-2

  4. Bu kadar basit.

Chrom sık kullanılan ekleme-3

Böylece sevdiğiniz ve sık kullandığınız sitelere 1 bais kli ile ulaşabilirsiniz.

Bu yazı Site kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.